Volkswagen ID.4 - vēl viena vācu koncerna elektriskā automašīna, nesen ieguva pelnīto gada pasaules automašīnas titulu. Šī balva pastāv jau vairākus gadu desmitus. Pēdējos gados elektriskās automašīnas, kas strauji gūst popularitāti visos lielākajos planētas tirgos, arvien vairāk ir pelnījušas goda nosaukumu.

Kā ilustrāciju iepriekš minētajam varam minēt 2011. gadu, kad slavenā japāņu elektriskā automašīna Nissan Leaf kļuva par gada automašīnu. Pateicoties pieņemamām izmaksām, automašīna ieguva milzīgu popularitāti ASV un Eiropā, tāpēc modelis ieguva pelnītu titulu.


Cits piemērs ir nesenais Jaguar I-Pace, kurš kāroto titulu ieguva jau 2019. gadā. Modelis atšķīrās ar patīkamu dizainu un izciliem tehniskajiem parametriem savam laikam. Kopumā konkursa žūrija zina, kā izvēlēties pareizos modeļus.

Visbeidzot, pašreizējais Volkswagen ID.4 sacentās ar tādiem kā Audi e-tron un Toyota GR Yaris, taču pārspēja izraudzītos konkurentus visās frontēs. Šis automobilis ir īpaši novērtēts Eiropas valstīs, kas burtiski ieslēdz videi draudzīgu transportu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/