Jaunais Volkswagen Golf VIII ir ilgi gaidītais ģimenes koncerna turpinājums no Vācijas koncerna, kas saviem klientiem piedāvā daudz priekšrocību salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem. Automašīna dizaina un salona apdares ziņā noteikti ir glītāka, lai gan jaudas un vadāmības ziņā tā paliek nemainīga.

Jā, dizains šeit ir patiešām iespaidīgs. Īpaši veiksmīga bija hečbeka aizmugure, kas no jebkura leņķa izskatās pēc iespējas organiskāka un atbilstošāka. Bet "purns" izrādījās nedaudz sašaurināts un neērts. Viņai vienkārši trūkst masīva bufera, kas varētu situāciju labot.


Bet Volkswagen Golf VIII interjers ir mainījies līdz nepazīšanai. Jā, Golf joprojām ir pieejama automašīna un tā mērķis nav augstākās klases segments, taču vispozitīvākās emocijas paliek no modernās slicked salona ar pilnvērtīgu multimediju sistēmu.

Pārvaldības ziņā viss ir palicis nemainīgs, un tas nav tik slikti. Galu galā Volkswagen Golf ir sava veida etalons savā klasē, tāpēc inženieri ir nobažījušies par izmaiņām tehniskajā daļā, dodot priekšroku atstāt vecos sasniegumus nemainītus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/