Jeep Gladiator ir elegants Jeep pikaps, kas savus fanus reti iepriecina ar šīs klases automašīnām. Modelis tika izlaists 2018. gadā, tieši 25 gadus pēc pēdējā Jeep pikapa izlaišanas. Tik rets gadījums vienkārši nevarēja paiet garām Next Level tūninga studijas burvjiem, kuri vispusīgi strādāja pie šīs automašīnas.

Protams, galvenā darba daļa tika veikta ar pikapu motoru, kas standarta versijā ražoja 289 ZS. un 353 ņūtonmetri griezes momenta. Pateicoties turbodīzeļdzinēja palielināšanai, izmantojot mikroshēmu regulēšanu, jauda tika paaugstināta līdz 385 ZS. un 430 ņūtonmetru griezes momentu, kas kopumā ir ļoti pienācīgs rādītājs.


Pikapa interjerā ir daži jauninājumi. Tas ir kļuvis nedaudz ērtāks, pateicoties jaunas adaptīvās klimata kontroles sistēmas uzstādīšanai, atjauninātai sēdekļu apdarei, kā arī standarta multimediju sistēmas pilnveidošanai, kas saņēma skārienekrāna paneli ar lielāku diagonāli.

Bet Jeep Gladiator izskats praktiski nemainījās, izņemot jaunos lukturus un radiatora restes. Kopumā tas izrādījās ļoti labs projekts, kas, mēs esam pārliecināti, noteikti atradīs savus cienītājus no milzīgā Jeep zīmola fanu skaita.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti