Jeep Grand Cherokee piektā paaudze beidzot ir nonākusi masveida ražošanā, sagatavojot krosoveru cienītājiem daudz patīkamu jauninājumu. Modelis saņems jaudīgāku spēka agregātu līniju, būtiski pārveidotu izskatu, kā arī uzlabotu interjeru, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām. Tālāk lasiet detalizētu jauno vienumu pārskatu.

Sāksim ar spēka agregātu, pareizāk sakot, dzinēju līniju, kas tika papildināta ar diviem jaudīgiem eksemplāriem uzreiz. Pirmkārt, tas ir Pentastar 3.6 benzīns, kas pieejams tikai ASV. Šis dzinējs attīsta 297 ZS. un 353 ņūtonmetru griezes moments. Otrkārt, V8 dzinējs, kas strādā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, spēj izspiest no degvielas maisījuma 362 ZS. un 529 ņūtonmetru griezes moments.


Runājot par izskatu, tas ir diezgan nopietni pārveidots. Dizaineri neaprobežojās tikai ar kosmētiskām izmaiņām, gandrīz pilnībā pārzīmējot ķermeni. Rezultātā tas izrādījās diezgan interesants un stilīgs, taču daži momenti, mūsuprāt, labāk izskatījās vecajā krosovera versijā.

Lai kā arī būtu, jaunais jaunākās piektās paaudzes Jeep Grand Cherokee pārdošanā nonāks 2022. gada vasaras sākumā. Auto pirmizrāde notiks ASV, pēc kuras modelis dosies iekarot vecās pasaules valstis.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti