Vecā Amerikas Savienoto Valstu specializētā transportlīdzekļu inženierijas (SVE) tūninga kompānija vairāk nekā 50 gadus strādā ar automašīnām, kas pildītas uz vietas. Meistaru kontā ir daudz krosoveru, sedanu un pat sporta kupeju, taču lielākais prieks komandai ir pikapu izsmalcinātība. Mūsu viesis šodien ir tikai viens no tiem.

Mēs runājam par sērijveida Yenko / SC Silverado, kas ieguva ievērojamu dzinēja jaudas palielinājumu, kā arī dažas izmaiņas interjerā un ārpusei. Pikapam kā standarta spēka agregāts darbojās 620 ZS turbodīzeļdzinējs, kurš modifikāciju laikā saņēma jaudas palielinājumu līdz 812 ZS. un 976 ņūtonmetri griezes momentu.


Ir dažas izskata izmaiņas. Konkrēti pikaps tika uzstādīts uz jauniem riteņiem ar lielāku diametru, kā arī tika pievienoti stilīgi sānu svārki. Nav pat vērts runāt par optikas un radiatora režģa maiņu, jo tie tiek mainīti pat ar nelielām izmaiņām, nemaz nerunājot par tik liela mēroga tūninga projektu.

Lai kā arī būtu, un atjauninātais Yenko / SC Silverado tiks izlaists kopējā tirāžā tikai 50 eksemplāros. Tas nav daudz, tomēr, ņemot vērā pašas ateljē pieticīgās ražošanas jaudas, šis skaitlis ir vairāk nekā iespaidīgs. Pagaidām nav precīzi zināms, par kādu cenu jaunais produkts tiks pārdots, taču tā izmaksām nevajadzētu būtiski atšķirties no citiem līdzīgiem komandas projektiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/