Audi SQ8 TFSI neapšaubāmi ir viena no veiksmīgākajām slavenā vācu koncerna automašīnām. Modelis ir daudzkārt modificēts dažādu tūninga studiju sienās, taču tas, ko ABT puiši ir darījuši ar šo automašīnu, patiešām ir pelnījis uzmanību. Automašīna ir gandrīz pilnībā mainījusies un ieguvusi daudzas unikālas īpašības, kuras vēlāk aprakstītas tekstā.

Audi SQ8 TFSI ABT versijai ir izteikti sportiska tēma, kas galvenokārt atspoguļojas tās tehniskajā aprīkojumā. Noliktavā esošais V8 4.0 TFSI ir pārveidots ar jauniem kompresoriem un gaisa filtriem, nodrošinot motora jaudu līdz 600 Zs. un 800 Ņūtona metru griezes moments. Liels nopelns tam ir patentētais ABT dzinēja vadības bloks, kas palīdzēja pielāgot motoru jaunām jaudām.


Kas attiecas uz modeļa izskatu, tas izrādījās vienkārši krāšņs. Sporta ķermeņa komplekts, daudz unikālu štancēšanas, vieglas agresijas un līniju taupības ir radījis spilgtu un neaizmirstamu attēlu, kas lieliski izskatās gan tiešraidē, gan fotogrāfijās.

Modificētās Audi SQ8 TFSI izmaksas būs 125 tūkstoši eiro, neskatoties uz to, ka modelis tiks izlaists ārkārtīgi ierobežotā tirāžā. Iepriekšēja pasūtīšana būs pieejama augusta beigās, savukārt faktiskās automašīnas piegādes sāksies ne agrāk kā šī gada decembrī.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/