Ilgi gaidītā Maserati Levante, kas atkal tika parādīta Šanhajas auto izstādē, nesen kā pilnvērtīgu vienību saņēma pilnvērtīgu hibrīdsistēmu. Automašīnas pāreja uz hibrīdtehnoloģiju ir savlaicīgs lēmums, jo tieši hibrīdi, visticamāk, tagad gūs panākumus prasīgas Eiropas auditorijas vidū.

Zem Maserati Levante pārsega ir 185 Zs benzīna dzinējs. un divi pietiekami jaudīgi elektromotori, kas atrodas uz automašīnas aizmugurējās ass. Hibrīdās spēkstacijas kopējā jauda ir 330 ZS, kas ir diezgan labi vieglai sporta kupejai.


Kas attiecas uz akumulatoru, tā tilpums ir diezgan neliels un paredzēts tikai reģeneratīvās bremzēšanas enerģijas uzkrāšanai. Maserati Levante uzlāde no kontaktligzdas nedarbosies, kas tomēr nav spriedums. Galvenais ir tas, ka modelis izrādījās pēc iespējas ekonomiskāks, jo tas patērē tikai 4,5 litrus uz simtu.

Pārdošanā jaunajam Maserati Levante vajadzētu parādīties 2022. gada pirmajā ceturksnī, tomēr zināmas grūtības ar dažu galveno detaļu detaļu piegādi var vēlreiz pārcelt šī modeļa izlaišanas datumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti