Tūninga studija Manhart jau sen nodarbojas ar BMW automašīnām, un tai ir plaša fanu bāze, kas ir gatava tērēt labu naudu vēl vienai iespaidīgu uzlabojumu sērijai. Pavisam nesen no Manhart kastēm izskrēja jaunā MH2 450 sporta kupeja, kas solās konkurēt ar BMW oficiālo M sēriju.

Pirmā lieta, kas uzreiz iekrīt acīs, ir automašīnas šiks izskats, kas burtiski kliedz par tā jaudu un sportiskajām iespējām. Stilīgs virsbūves komplekts, spoileris un daži citi automašīnas elementi ir izgatavoti no oglekļa šķiedras. Tāpat īpaši izceļas 20 collu riteņi, pazemināta piekare un jaudīgas caurules no pārveidotās izplūdes sistēmas.


Tomēr paskatīsimies zem motora pārsega, kur mūs sagaida jaudīgs turbokompresors “sešinieks”, kas tika sūknēts no rūpnīcas 374 ZS. un 500 ņūtonmetri līdz 450 ZS un 650 ņūtonmetru griezes moments. Tajā pašā laikā dzinējs darbojas tikai ar mehānisko sešpakāpju pārnesumkārbu.

Pati kupeja tiks izlaista, kā jau tūninga versijām pienākas, ierobežotā tirāžā. Būs pieejami trīs dažādi komplekti, tāpēc pircēji un fani jau var savākt naudu, lai iegādātos vēl vienu dārgu rotaļlietu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti