Ilgi gaidītais jaunais Skoda Fabia hečbeks klientiem sola paaugstinātu komfortu un pienācīgu tehnisko aprīkojumu. Modelis aizstāj ceturto paaudzi, kuru daudzi autovadītāji gaida, paredzot daudz jauninājumu. Kā automašīna parādīsies savu fanu priekšā tālāk tekstā.

Vissvarīgākais jaunums Skoda Fabia ir platformas maiņa. Čehijas koncerna dizaineri izvēlējās MQB-A0 platformu, kas parādījās tālajā 2017. gadā, kā jaunu "ratiņu". Neskatoties uz cienījamo, pēc mūsdienu standartiem, vecumu, šī platforma ir diezgan konkurētspējīga benzīna automobiļu sistēmā.


Starp citu par barošanas bloku. Benzīna dzinēju klāsts izrādīsies vēl ekonomiskāks nekā pašreizējā paaudze, un tā vidējā jauda būs 130 ZS. Tajā pašā laikā dzinēji pilnībā atbilst stingrajiem Euro7 standartiem, kas būs aktuāli vēl 5 gadus.

Salonā pircēji atradīs ērtus sēdekļus ar pilnīgu regulēšanu un apsildīšanu, daudzfunkcionālu stūri, digitālo paneļu un multimediju sistēmu, kā arī jaunākās paaudzes adaptīvo klimata kontroli. Kopumā jaunā Skoda Fabia izskatās diezgan vilinoša, un, visticamāk, autobraucēji to ļoti pieprasīs.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti