Sporta automašīna Lancia 037 kļuva slavena 2011. un 2012. gadā sacīkšu sacensību laikā, kur automašīna kopvērtējumā ieguva 3. vietu. Neskatoties uz zināmiem panākumiem, modelis gandrīz nekavējoties pazuda no redzesloka un neliecināja par dzīvības pazīmēm. Līdz šodienai, kad Kimera Automobili paziņoja par nodomu izlaist pilnu sacīkšu kupejas pārtaisījumu.

Kimera Automobili ir maza Itālijas kompānija, kurai ir plaša pieredze sporta automašīnu ražošanā. Uzņēmums darbojas kopš 1978. gada, un pastāvēšanas laikā tam ir bijusi roka vairāk nekā 15 dažādos modeļos. Tādējādi šim birojam ir visi resursi un zināšanas, tāpēc Lancia 037, iespējams, iznāks ne sliktāk nekā oriģināls.


Sporta kupeja tiks aprīkota ar jaudīgu 550 ZS benzīna dzinēju un kompresoru. Automašīnas virsbūvi plānots izgatavot no oglekļa šķiedras, kas ir viegla un izturīga. Tādējādi sporta kupejas pašmasai jābūt apmēram 950 kilogramiem.

Kopumā plānots izlaist 37 Lancia 037 eksemplārus, kas tiks pārdoti starp sacīkšu faniem un kolekcionāriem. Sākotnējās jaunuma izmaksas joprojām nav zināmas, taču daži eksperti ir vienisprātis, ka modelis maksās nedaudz vairāk nekā 100 tūkstošus eiro.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti