Volkswagen Polo ir viens no veiksmīgākajiem Vācijas nacionālo koncernu modeļiem pēdējos gados. Neskatoties uz to, ka automašīna tiek ražota vairāk nekā pusgadsimtu, tieši jaunākās paaudzes praktiskā un uzbūves kvalitātes dēļ uzrāda ievērojamu pārdošanas apjomu pieaugumu.

Nesen kļuva zināms, ka jaunajam hečbekam, kas tiks izlaists šoruden, vajadzētu saņemt pilnvērtīgu autopilotu, kas apkopos informāciju par ceļu satiksmi no 24 sensoriem, kas uzstādīti gar ķermeņa virsmu. Sistēma darbojas ar IQ.Drive Travel Assist programmatūru, kas savukārt balstās uz Amazon mākoņu tehnoloģijām.


Papildus autopilotam VW grupas inženieri plāno nedaudz paplašināt motoru klāstu, kā arī veikt kosmētiskas izmaiņas automašīnas ārpusei. Saskaņā ar parādītajām fotogrāfijām modelis saņems jaunu optiku, radiatora grilu, buferus, lokus un pārskatītu dizainu.

Kopumā jauninājumi, kurus Volkswagen ir sagatavojis vienam no saviem flagmaņiem, ir patiešām iespaidīgi. Patīkami, ka automašīna iet līdzi laikam un aktīvi attīstās, priecējot līdzjutējus ar mūsdienīgu funkcionalitāti, dizainu un komfortu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti