Rolls-Royce Wraith Black Badge ir lieliska vadītāja automašīna, kuru mīlēja visā pasaulē. Nesen šis modelis nonāca Spofec amatnieku rokās, kuri veica daudz uzlabojumu un izveidoja lielisku projektu, pamatojoties uz leģendāro kupeju. Pārskats par Wraith Black Badge noregulēto versiju tālāk tekstā.

Pirmkārt, jāatzīmē darbs, kas veikts ar automašīnas dzinēju. Mainot aizdedzes un iesmidzināšanas sistēmu kalibrēšanu, kā arī mainot turbokompresora spiedienu, bija iespējams izspiest dzinēja jaudu līdz 717 ZS. un 986 ņūtonmetri griezes momentu. Skaitļi ir vairāk nekā pienācīgi, ņemot vērā, ka ar automašīnu netika veikti citi darbi.


Kas attiecas uz kosmētiskajām izmaiņām, šeit ir piemēroti buferi, kas izgatavoti no oglekļa šķiedras, eleganti 22 collu SP2 riteņi, kā arī stilīgā optika, ko pēc pasūtījuma izgatavoja Vossen. Iekšpusē ir mainīta sēdekļa apdare, pievienotas vairākas jaunas komforta iespējas un paneļa apgaismojums.

Kopumā tiks izgatavotas trīs automašīnas kopijas, kas, ņemot vērā ievērojamās oriģināla izmaksas, jau ir sasniegums. Lai kā arī būtu, visu trīs automašīnu pircēji ir veiksmīgi atrasti, tāpēc nav iespējams iegādāties tik noregulētu Rolls-Royce.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/