Neskatoties uz ilgo vēsturi, Aston Martin šobrīd piedzīvo ražošanas grūtības. Nelielais pārdoto transportlīdzekļu apjoms neļauj uzņēmumam ieguldīt lielas investīcijas savu konkurētspējīgo iekšdedzes dzinēju ražošanā. Izeja no šīs situācijas ir partnerība ar Mercedes-AMG.

Oficiālajā tūninga studijā no Vācijas joprojām tiek izstrādāti jaunākie benzīna dzinēji, kas turklāt atšķiras ar augstu veiktspēju un uzticamību. Sērijveida sporta automašīnām Aston Martin sadarbība ar vāciešiem ir kā īsta glābšanas riņķis, tāpēc Lielbritānijas uzņēmuma vadība nevilcinoties sper šo soli.


Saskaņā ar paziņojumu presei visas jaunās Aston Martin sērijveida automašīnas tiks aprīkotas ar AMG ražotajiem dzinējiem. Pirmkārt, tas attiecas uz izejai vistuvāko DBX krosoveru, kas saņems ugunīgu Mercedes-AMG 53 dzinēju ar 435 ZS jaudu. un 520 ņūtonmetru griezes momentu.

Informācija par citu Aston Martin modeļu dzinējiem vēl nav atklāta, lai gan var droši apgalvot, ka britu zīmols izvēlēsies gardākās iespējas no visplašākās Vācijas tūninga studijas klāsta.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/