Toyota cītīgi strādā, lai popularizētu savu leģendāro ideju - Land Cruiser Prado. Automašīna tiek veiksmīgi pārdota daudzos pasaules tirgos, tostarp Eiropas Savienības valstīs. Nesen krosovers ir mainījis nākamo paaudzi, pret kuru mēs nolēmām izmēģināt šo modeli ar savām rokām.

Atjauninātā Land Cruiser Prado dizains izskatās fantastiski. Automašīna saņēma daudzas mazas, bet ārkārtīgi pozitīvas kosmētiskas izmaiņas, kas padarīja automašīnas izskatu stabilāku. Ka tikai tur ir masīvs buferis, LED optika un tradicionāls radiatora grils, kas tiek atzīts burtiski no pirmā acu uzmetiena.


Ne mazāk iespaidīgs ir benzīna dzinēju klāsts, kuru vidējā jauda ir 200 ZS. Šie dzinēji ar lielu griezes momentu darbojas ar automātisku astoņu pakāpju pārnesumkārbu, kas tiek galā ar piecu uzdevumu izpildi ar plusu dažādos braukšanas režīmos.

Mēs nerunāsim par ērtu salonu un dažādu funkciju pārpilnību, kas pieejamas gan vadītājam, gan pasažieriem. Tā vietā parunāsim par vadāmību, kas ir galva un pleci augstāk, pateicoties saliktajam stūres statīvam. Kopumā Land Cruiser Prado visos aspektos ir kļuvis vēl skaistāks un patīkamāks.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti