Jaunais Lexus LS maina paaudzi. Neskatoties uz to, ka 2020. gadā modelis tika labi pārveidots, Lexus dizaineri sērijas faniem ir sagatavojuši daudz lielākus jauninājumus. Tie attiecas gan uz sedana tehnisko aprīkojumu, gan tā izskatu. Tomēr pirmās lietas vispirms.

Executive sedans saņems virkni jaunu benzīna dzinēju ar vidējo jaudu aptuveni 320 ZS. Tajā pašā laikā es vēlētos atzīmēt augstākās klases jaudas bloku, ko pārstāv turbokompresors "seši" 3,5 ar 422 ZS. un 600 Ņūtona metru griezes moments.


Turklāt mainīsies modeļa interjers un izskats. Ja ārpuse kopumā paliek nemainīga, izņemot jauno optiku un radiatora grilu, tad interjers tiks pārveidots pārsteidzošāk. Pircēji varēs sagaidīt lieliskas sēdvietas, jaunu stūri, vadības paneli un daudzas citas iespējas.

Automašīna tradicionāli tiks pārdota vairākos dažādos aprīkojuma līmeņos, no kuriem dārgākais ietver pilnu papildu iespēju paketi un maksā apmēram 130 tūkstošus eiro. Parastā versija maksās nedaudz mazāk - apmēram simts. Tomēr Lexus zīmola faniem šādas cenas nav svešas, un viņi ir gatavi maksāt par nesasniedzamu komforta līmeni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti