Dažu pēdējo gadu laikā dažādu tūninga studiju vidū ir parādījusies reāla tendence uz sporta automašīnu klasisko versiju un citu nozīmīgu viņu laikmeta pārstāvju atdzimšanu. Šādus pārtaisījumus sauc par restomodiem. Bieži vien jaunās versijas atkārto oriģinālu, lai gan dažas no tām ievērojami uzlabo dizainu.

Uz restomod traku fona šai oficiālajai tendencei sāk pievienoties pat oficiālie autoražotāji. Tātad vācu kompānija Opel nesen paziņoja par sava ikoniskā modeļa Opel Manta moderno iemiesojumu, kam jākļūst par pilnvērtīgu elektromobili.


Opel Manta savu ceļu uz miljonu sirdīm sāka 1970. gadā. Diezgan labs automašīnas tehniskais aprīkojums un acīm tīkams dizains, kas atgādina klasiskās amerikāņu poniju automašīnas, iemīlējās daudzos Eiropas pircējos. Mūsdienu versija lielā mērā kopēs oriģināla dizainu, bet pārveidos automašīnu par jaudīgu elektromotoru pāri.

Diemžēl precīzas gaidāmā pārtaisījuma specifikācijas joprojām nav zināmas. Tomēr Opel kompānijas pārstāvji teica, ka automašīna tiks piegādāta vairākos apdares līmeņos vienlaikus, lai ikviens varētu izvēlēties modeli pēc savas gaumes un budžeta.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti