Ķīniešu krosovers JAC J7, kas nonāks ražošanā nākamā gada pavasarī, iepriecinās autovadītājus ar savu lielisko izskatu un labo tehnisko aprīkojumu. Pretēji ķīniešu automašīnu negatīvajam tēlam, JAC ar saviem izdevīgajiem krosoveriem ir izdevies iekarot autobraucējus un pat izaudzēt savu fanu armiju.

Kas attiecas uz jaunumu, tas arī būs ļoti pieņemams. Konkrēti, Eiropas Savienības valstīs modelis tiks pārdots 15 tūkstošu eiro robežās, kas ir nieka santīmi, salīdzinot ar pašu Eiropas ražotāju vadošajiem SUV.


Jaunā JAC J7 spēka agregātu līniju pārstāv tikai benzīna dzinēji ar vidējo jaudu 130 ZS. Turklāt pircēja izvēlei ir četru riteņu piedziņa un divu veidu transmisija. Starp citu, ir arī pietiekami daudz iespēju, tostarp maksimālā Luxury pakete, ar apsildāmiem sēdekļiem visiem sēdekļiem, adaptīvo klimata kontroli un uzlabotu multimediju sistēmu.

Pats auto sola paplašināt JAC krosoveru klāstu, kā arī likt pamatus nākotnes elektriskajai versijai, jo tā ir veidota uz pilnīgi jaunas platformas, kas būvēta elektriskajiem transportlīdzekļiem. Kopumā ar nepacietību gaidām jaunu elektromobili no šī biroja!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti