Ķīnas tirgum paredzētais Volkswagen Talagon būs sešvietīgs. FAW Volkswagen, kas tika dibināts 2017. gadā kopā ar vietējo zīmolu FAW, ir atbildīgs par modeļa ražošanu reģionā. Papildus papildu sēdvietām automašīna iegūs vēl vairākas atšķirīgas iezīmes.

Volkswagen Talagon ir interesanta krosovera un minivena kombinācija, kas saglabā abu klašu priekšrocības un iemieso tās vienā transportlīdzeklī. Zem modeļa pārsega darbojas diezgan griezes momenta V6 motors, kas ražo 299 ZS. jauda un 500 ņūtonmetri griezes momenta.


Ja Volkswagen Talagon Eiropas analogs var uzņemt tikai 5 pasažierus, tad ķīniešu versija ar pagarinātu bāzi būs seši. Tajā pašā laikā pat 7 cilvēki var ērti pārvietoties. Papildus palielinātajai vietai reģionālais šķērsgriezuma modelis saņems svaigu optiku, radiatora grilu un dažas kosmētiskas izmaiņas salonā.

Modeļa pārdošanai vajadzētu nonākt 2022. gada sākumā. Tajā pašā laikā Volkswagen neatsakās no plāniem plaša mēroga krosoveru ieviešanai Ķīnas tirgū, kas būtu jāīsteno līdz 2026. gadam.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti