Ikoniskais Land Rover Defender krosovers nesen saņēma jaunu versiju no Manhartas komandas. Slavenā tūninga darbnīca pievienoja automašīnai zirgspēku, kā arī veicināja izmaiņas tās dizainā. Rūpīgā amatnieku darba rezultātā izrādījās diezgan labs transportlīdzeklis ar zvanu un svilpju ķekaru.

Protams, vispirms es gribētu atzīmēt automašīnas motoru, kuru šeit pārstāv trīs litru tilpuma benzīna dzinējs ar turbokompresoru. Pateicoties mikroshēmu regulēšanai, spēka agregāta nominālā jauda tika paaugstināta līdz 400 ZS. un 550 Ņūtona metru griezes moments, kas ir vairāk nekā pienācīgs rezultāts.


Ir arī daudz tīri kosmētisku izmaiņu, kas pielabo jau tā brīnišķīgo krosoveru dizainu. Automašīna saņēma jaudīgus miglas lukturus, svaigu optiku, radiatora grilu un sporta virsbūves komplektu. Iekšpusē tika nomainīta sēdekļu apdare, panelis un stūre.

Kopumā Landhover Defender no Manhartas pārskatīšana bija veiksmīga. Jaunajam krosoveram vajadzētu parādīties pārdošanā līdz šī gada beigām. Sērijas tirāža joprojām ir noslēpums, tomēr, zinot pieticīgās iespējas un ekskluzīvo darba raksturu, nav nepieciešams runāt par lielu skaitu automašīnu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti