Dzimis jaunais Brabus 900 Rocket apvidus automobilis no tāda paša nosaukuma tūninga studijas. Modeļa pamatā ir Mercedes-AMG G V12 900, kas sērijveida ražošanā nonāca jau 2018. gadā. Jau pārsūknētais "Gelik" ir kļuvis vēl labāks, ērtāks un ātrāks. Tomēr pirmās lietas vispirms.

Neskatoties uz to, ka Brabus komanda lielākoties centās novirzīt automašīnu, spēka agregāta jauda tomēr tika palielināta. Zem modeļa pārsega slēpjas pietiekami jaudīgs V8 motors, kura jauda ir mazāka par 900 ZS. un 1200 ņūtonmetru griezes momentu, kas ir pietiekami, lai paātrinātu līdz simtam tikai 3,7 sekundēs.


Tomēr šīs SUV versijas galvenā priekšrocība ir dekors, kas atspoguļojas gan automašīnas ārējā, gan iekšējā apdarē. Pirmkārt, izceļas modificētais korpuss, kurā dominē tumši rozā nokrāsa. Starp citu, viņš burtiski atrodas visur, arī salonā.

Raķetes Brabus 900 iekšpusē autovadītāji atradīs jaunus ērtus sēdekļus, stilīgu stūri, apgaismotu vadības paneli, vairākas sīkrīku uzlādes ostas, atjauninātus braukšanas režīmus un daudzas citas mazas lietas. Kopumā modelis izrādījās ārkārtīgi pienācīgs, un mēs esam pārliecināti, ka tas atradīs savu pircēju.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti