Sporta automašīnas arvien vairāk tiek ražotas Ķīnā, lai gan šāda veida transportlīdzekļiem šajā reģionā nav bagātīgas vēstures. Mūsdienu sacīkšu kupejas no Vidējās Karalistes atšķiras galvenokārt starp vietējiem uzņēmējiem un ātrgaitas automašīnu faniem. Viena no šādām sporta automašīnām ir Hongqi S9, kas nesen tika pārveidota.

Modelis ir izstrādāts vairāk nekā 5 gadus un tiek gatavots izlaišanai tikai 2022. gada vidū. Protams, ķīniešu dizaineri nevarēja iztikt bez bagātīgas Rietumu kolēģu pieredzes, tāpēc viņi kā konsultanti piesaistīja ievērojamus Itālijas autoindustrijas pārstāvjus.


Jaunais dizains, kuru jūs varat redzēt fotogrāfijās, pieder izcilā Rolls-Royce Company galvenā dizainera Žila Teilora rokai. Lai arī Žils nekad nav izstrādājis sporta automašīnu, dizaineris lieliski strādāja ar Hongqi S9 ārpusi.

Protams, daudzi dizaina komponenti ir veidoti, ņemot vērā aerodinamisko pretestību, kas tiek nemitīgi pārbaudīta, izmantojot simulācijas un reālās pasaules testus. Lai kā arī būtu, sporta automašīnas jaunais izskats šķiet pievilcīgāks nekā iepriekšējais dizains.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti