Jauna Japānas uzņēmuma Mitsubishi elektromobilis gatavojas priekšražošanai. Mēs runājam par hibrīdu Mitsubishi Airtrek krosoveru, kas novietots kā elektrisks transportlīdzeklis, jo tam ir vairākas ļoti taustāmas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem hibrīdiem. Lai kā arī būtu, tad mēs jums pastāstīsim par visām gaidāmās pirmizrādes niansēm.

Airtrek ir veidots kā krosovers, kuru var uzlādēt no kontaktligzdas. Šajā gadījumā jūs varat pārvietoties tikai ar elektrisko vilci, vispār neizmantojot iekšdedzes motoru. Pilsētas braucieniem pietiek ar elektromotoru, bet tālsatiksmes apstākļos būs iespējams izmantot ekonomisku benzīna motoru, kas atbilst visiem emisijas standartiem.


Arī automašīnai ir mūsdienīgs dizains un komforta līmenis. Uz kuģa ir krāšņa multimediju sistēma, ķekars vadītāja palīgu, visu sēdekļu un logu apsildīšana, adaptīvā klimata kontrole un daudzas citas funkcijas, kas mūsdienu vadītājam ir ne mazāk nepieciešamas.

Mitsubishi Airtrek pārdošanā vajadzētu parādīties 2021. gada beigās. Tajā pašā laikā automašīna nekavējoties parādīsies gan Eiropas, gan Āzijas tirgos. Jaunais krosovers uz ASV nonāks tikai 2022. gada pirmajā pusē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Visvairāk apspriestie raksti