Jaunās paaudzes Porsche 992 iznāca kā ārkārtīgi veiksmīgs auto, kas ne tikai saglabāja visas iepriekšējā sporta auto priekšrocības, bet arī spēja tās lielā mērā pavairot. Modelis saņēma gaišāku dizainu, izcilu spēka agregātu, kā arī pārveidotu interjeru, kas kļuvis vēl ērtāks un tehnoloģiski progresīvāks.

Modeļa dzinējs ir trīs litru benzīna bokseris, kas saražo 480 ZS. un 570 ņūtonmetru griezes moments. Šis izskatīgais vīrietis rada maksimālu vilkmi pie 5000 apgr./min un strādā ar manuālo pārnesumkārbu. Taču par papildu samaksu kā opciju var izvēlēties arī automātiskās pārnesumkārbas veidu.


Runājot par izskatu, tas, protams, ir veidots pēc labākajām Porsche tradīcijām, kas neliedz lepoties ar daudzām inovācijām. Pirmkārt, virsbūve tagad ietver neskaitāmus oglekļa šķiedras elementus, turklāt šeit parādījušies firmas diski un ļoti skaists atjaunināts spoileris. Tāpat neaizmirstiet ieskrūvēt svaigu optiku, kas darbojas ar LED.

Arī Porsche 992 vadāmība ir atsaucīga un intuitīva. Auto, šķiet, ir vadītāja turpinājums un no pusvārda saprot jebkurus mājienus. Lieliska piekare, uzticama un paklausīga bremžu sistēma, patīkama izplūdes skaņa un elpu aizraujoša paātrinājuma dinamika – kas vēl vajadzīgs laimei?

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/